Relacje inwestorskie

O SPÓŁCE!

Jako MPL VERBUM SA jesteśmy specjalistą, skoncentrowanym na programach lojalnościowych, motywacyjnych oraz projektach wsparcia sprzedaży. Od 25 lat jesteśmy jednym z liderów branży, zarówno w zakresie poziomu przychodów, ilości realizowanych projektów, jak i wdrażanych innowacji. Od 2011 roku jesteśmy też pierwszą w Polce agencją lojalnościową notowaną na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Od lat budujemy nasze doświadczenie i eksperckie kompetencje dostarczając skuteczne rozwiązania wspierające sprzedaż naszych klientów w Polsce i kilkunastu krajach europejskich. W tym czasie zaprojektowaliśmy, wdrożyliśmy i zrealizowaliśmy ponad 400 projektów lojalnościowych i wsparcia sprzedaży.

Aktualnie jesteśmy operatorem blisko 30 programów lojalnościowych dla ponad 20 klientów. O efektywności naszych rozwiązań, świadczy długi czas współpracy z naszymi partnerami, który średnio wynosi 6 - 8 lat.

 

Pracujemy dla międzynarodowych korporacji oraz dużych polskich przedsiębiorstw reprezentujących kilkanaście branż. Począwszy od FMCG, farmaceutycznej, spożywczej i optycznej, poprzez branżę materiałów budowlanych, izolacyjnych, instalacji i wyposażenia wnętrz, po rolniczą, samochodową, telekomunikacyjną oraz handel hurtowy i detaliczny. Głównym obszarem naszego działania są projekty w segmencie B2B, choć działania B2C stanowią również istotną część naszego biznesu.

Dysponujemy pełnym zapleczem eksperckim, kreatywnym, graficznym, informatycznym i logistycznym umożliwiającym realizację zarówno klasycznych promocji oraz programów lojalnościowych, a także  najbardziej zaawansowanych rozwiązań opartych o technologie mobilne i wykorzystujących elementy mechaniki gier, co gwarantuje wysoki poziom zaangażowania uczestników.

Posiadamy certyfikat ISO 27001 w zakresie bezpieczeństwa przetwarzania danych oraz certyfikat ECOVADIS w zakresie zrównoważonego rozwoju.

NAZWA SPÓŁKI:

MPL Verbum S.A.
Kapitał Akcyjny: 244 444 zł

STRUKTURA KAPITAŁU AKCYJNEGO:

- 1 000 001 akcji serii A
- 1 000 000 akcji serii B
- 444 444 akcji serii C

LICZBA AKCJI W OBROCIE NA RYNKU NEW CONNECT:

1 444 444 akcje serii B i C

ZARZĄD:

Marcin Katański - Prezes Zarządu
Magdalena van der Linden - Członek Zarządu
Joanna Rajewska - Członek Zarządu

RADA NADZORCZA:

Marlena Suwała
Tadeusz Zieliński
Maria Katańska
Tomasz Stroiński
Paweł Błaszczak

ANIMATOR RYNKU:

Dom Maklerski BZ WBK S.A., Plac Wolności 16, Poznań.

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO INWESTOWAĆ W MPL VERBUM SA?

Gdybyśmy mieli krótko odpowiedzieć dlaczego warto inwestować w nasze akcje, powiedzielibyśmy, że po pierwsze (1.): od przeszło 25 lat niezmiennie dostarczamy wartość. Dla naszych klientów i dla naszych akcjonariuszy. W latach 90-tych starowaliśmy w świecie analogowym, a dzisiaj dostarczamy naszym klientom innowacyjne rozwiązania lojalnościowe i sprzedażowe oparte o najnowsze technologie ze świata cyfrowego. Dzięki temu skutecznie realizujemy wyzwania i dostarczamy kolejnych powodów, aby teraz i przyszłości stawiać na MPL VERBUM. Oto kolejne 9 z nich:

2. Działamy na stale rozwijającym się rynku lojalności i wsparcia sprzedaży.

3. Koncentrujemy się na jasno zdefiniowanym segmencie rynku stale pogłębiając nasze kompetencje specjalisty.

4. Stale inwestujemy w rozwój kompetencji naszych pracowników dzięki czemu możemy z powodzeniem skutecznie wdrażać zaawansowane projekty oparte o aplikacje mobile i wykorzystujące grywalizację i mechanikę gier.

5. Wychodzimy z naszymi rozwiązania poza rynek polski, nasze rozwiązania funkcjonują dziś w 21 krajach europejskich.

6.  Stawiamy na rozwój kompetencji w zakresie rozwiązań IT. W ciągu ostatnich 10-ciu lat nasz zespół programistów rozrósł się od jednej do 8 osób. Posiadamy własną autorską platformę lojalnościową oraz platformę aplikacji mobilnych.

7. Potrafimy kreować innowacyjne produkty i rozwiązania oparte wykorzystujące najnowsze technologie. Tylko w ostatnich latach wdrożyliśmy innowacyjne produkty takiej jak gra sprzedażowa SALES BOOSTER, gra perswazyjna LevelUP i generalnie rozwijamy segment gier wspierających sprzedaż po hasłem Buy & Play. 

8. Inwestujemy w innowacyjne przedsięwzięcia, jak należąca do grupy kapitałowej spółka ENforce Medical Technologies działająca w obszarze badań i rozwoju technologii medycznych, a będąca autorem pierwszej polskiej bionicznej protezy stopy oraz pierwszej polskiej bionicznej protezy kolana.

9. Stale i stabilnie zwiększamy przychody i skalę biznesu. Od debiutu akcji na rynku New Connect skala działalności zwiększyła się czterokrotnie.

10. Od 9 lat regularnie dzielimy się zyskiem z naszymi akcjonariuszami.