Relacje inwestorskie

ZARZĄD:

Marcin Katański

Marcin Katański

założyciel Verbum
prezes zarządu
t. +48 504 230 222
marcin.katanski@verbum.com.pl
Związany ze MPL Verbum od 1997r. Jest pomysłodawcą i założycielem MPL Verbum. Posiada 590 000 akcji serii A, 537 000 akcji serii B oraz 4550 Akcji serii C. Jest absolwentem zarządzania i marketingu Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, studiował oraz był stypendystą Uniwersytetu Paderborn (Niemcy) oraz Uniwersytetu w Gratz (Austria). Posiada ponad blisko 30-letnie doświadczenie w projektowaniu kampanii reklamowych, zarządzaniu zespołem strategiczno-kreatywnym, tworzeniu oraz zarządzaniu programami lojalnościowymi. W latach 1993-1996 roku pracował agencji AMS, gdzie pełnił funkcję dyrektora kreatywnego i kierował działem planowania mediów. Z MPL Verbum związany od 1997 roku, od 2003 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu. Jest autorem wprowadzanej od 2000 roku strategii rozwoju MPL Verbum zakładającej koncentrację na projektowaniu, wdrażaniu i realizacji programów lojalnościowych w segmencie B2B. Posiada doświadczenie w sprzedaży, projektowaniu i realizacji programów lojalnościowych, grywalizacji, badaniach rynkowych, kreacji i brandingu oraz prowadzeniu prezentacji projektów biznesowych.
Magda Van Der Linden

Magdalena van der Linden

członkini zarządu
dyrektorka działu obsługi klienta
Związana z Verbum od początku swojej ścieżki zawodowej, od 2019 roku na obecnym stanowisku. Ma długoletnie doświadczenie związane z procesami operacyjnymi w agencji, zarówno dotyczącymi sprzedaży, obsłudze klienta jak i działań kreatywnych i produkcyjnych. W strukturach MPL VERBUM SA obecnie odpowiada za koordynację pracy Działu Obsługi Klienta i wszystkich działań związanych z realizacją projektów promocyjnych, lojalnościowych i wsparcia sprzedaży w kanałach B2B i B2C, a także za bieżącą współpracę oraz rozwój współpracy z klientami spółki. W portfolio posiada liczne wdrożone i przeprowadzone przez siebie i swój Zespół projekty tj.: promocje sprzedażowe, wieloedycyjne i zgrywalizowane programy lojalnościowe, loterie promocyjne, eventy promocyjne, gry edukacyjne Level.UP.
Joanna Rajewska

Joanna Rajewska

członek zarządu
dyrektor operacyjny 
t. +48 504 285 496
joanna.rajewska@verbum.com.pl
Jest absolwentką Uniwersytetu im. A. Mickiewicza na kierunku Politologia ze specjalizacją Marketing Polityczny i Public Relations. Od 2001 roku jest związana z MPL Verbum. Na początku swojej kariery w MPL Verbum objęła stanowisko Account Executive, następnie Account Manager, a w 2008 roku została Członkiem Zarządu – Dyrektorem ds. Obsługi Klienta. Posiada doświadczenia w sprzedaży, obsłudze klienta, organizacji i obsłudze programów lojalnościowych, organizacji imprez promocyjnych i integracyjnych oraz przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji projektów i przedsięwzięć biznesowych. Od jesieni 2019 roku pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego – Członka Zarządu i odpowiada za działalność operacyjną spółki, a w szczególności za rozwój biznesu, działy IT oraz strategii i kreacji, a także za zarządzanie bezpieczeństwem informacji.

RADA NADZORCZA:

Marlena Suwała

Marlena Suwała

członek rady
nadzorczej - przewodniczący
Jest absolwentką rachunkowości i finansów przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Posiada 10 letnie doświadczenie w zakresie księgowości i finansów przedsiębiorstw. Sukcesywnie awansowała w zawodzie księgowego osiągając w efekcie stanowisko Głównego Księgowego. Od roku 2005 pracuje w spółce Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o. o., gdzie zajmuje stanowisko Dyrektora Ekonomicznego, odpowiadając za segment rachunkowości zarządczej, budżetowania, controllingu, analizy strategicznej i obsługi formalno-prawnej spółki. Pełni również funkcję Sekretarza w Radzie Nadzorczej Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A.
Tadeusz Zieliński

Tadeusz Zieliński

członek rady
nadzorczej
Tadeusz Zieliński jest z wykształcenia magistrem sztuki. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo sprzedażą i marketingiem. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu marketingu, sprzedaży, negocjacji handlowych. Od 1991do 1996 roku pracował w agencji reklamowej AMS Sp. z o.o. jako specjalista w zakresie kreacji i opracowywania kampanii reklamowych. Od 1996 do 2020 roku, zajmował się sprzedażą produktów chemii budowlanej w firmie Baumit Sp. z o.o.. Pełnił funkcje przedstawiciela handlowego, dyrektora regionalnego i managera sprzedaży. Zajmował się zarządzaniem zespołem handlowców i organizowaniem sieci dystrybucji. Jest specjalistą w zakresie sprzedaży, budowania relacji handlowych oraz szkolenia sprzedawców i zespołów handlowych. Od 1997 roku jest udziałowcem i akcjonariuszem spółki MPL Verbum, posiada 410.000 akcji serii A oraz 373.000 akcji serii B.
Maria Katańska

Maria Katańska

członek rady
nadzorczej - sekretarz
Pracuje jako prawnik w Kancelarii Prawnej należącej do sieci Grant Thornton, gdzie bierze udział w projektach z zakresu transakcji kapitałowych, restrukturyzacji podmiotów gospodarczych oraz sukcesji biznesu. Od stycznia 2022 roku jest aplikantką radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. W 2021 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu otrzymując Medal Uniwersytetu za wybitne osiągnięcia i wyróżniający się udział w życiu Uniwersytetu. Jest laureatką i finalistką ogólnopolskich konkursów z zakresu prawa cywilnego i handlowego. Od 2019 roku związana z Grant Thornton Poland.
Tomasz Stroiński

Tomasz Stroiński

członek rady
nadzorczej
Jest absolwentem Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie marketingu i zarządzaniu przedsiębiorstwem. W latach 2001 – 2009 pełnił obowiązki szefa marketingu i prokurenta firmy Berker Polska Sp. z o.o., wiodącego producenta osprzętu elektrycznego, gdzie m.in. we współpracy z MPL VERBUM wprowadzał jeden z pierwszych na Polskim rynku programów lojalnościowych w branży elektroinstalacyjnej. Następnie w latach 2009 – 2013, jako prezes zarządu, wprowadzał na rynek i zarządzał spółką EFP Polska Sp. z o.o., będącą wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy EFAPEL, portugalskiego producenta osprzętu elektrycznego. Obecnie pełni stanowisko dyrektora sprzedaży w spółce Mobilus Motor.
Paweł Błaszczak

Paweł Błaszczak

członek rady
nadzorczej
Rozpoczął karierę zawodową w 1996 sektorze przemysłowym jako kontroler finansowy w spółce Wavin Metalplast Buk, a następnie w Faurecia Grójec. Od 2020 był zatrudniony w Powszechnym Towarzystwie Emerytalnym Norwich Union SA. W latach 2002 - 2012 pracował w Grupie PZU na stanowisku dyrektora Biura Planowania i Kontrolingu PZU Życie SA oraz PZU SA. Od 2012 do 2020 pracował w grupie mBank na stanowisku Dyrektora Finansowego spółki mCentrum Operacji sp. z o.o. oraz eksperta w mBank SA. Paweł Błaszczak jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a także ukończył Podyplomowe Studia na SGH w Warszawie.